Montessori pomůcky - Skladem
Objevte široký výběr Montessori pomůcek, smyslového materiálu, deskových her a kontrastních kartiček, které podporují rozvoj a zábavu vašich nejmenších.
Montessori pomůcky jsou navrženy s ohledem na individuální učení a rozvoj dětí. Podporují jejich motorické dovednosti, kreativitu a kognitivní schopnosti. S využitím klíčových principů Montessori pedagogiky, tyto pomůcky povzbuzují děti ke zkoumání, objevování a samostatnosti.
Prozkoumejte také naši nabídku smyslových hraček. Tyto interaktivní pomůcky jsou navrženy tak, aby podporovaly vývoj smyslových dovedností vašich dětí. Smyslohrátky podporují rozvoj všech pěti smyslů: zrak, čich, hmat, chuť a sluch.
Námi vybrané hry jsou skvělým způsobem, jak trávit čas s rodinou a přáteli. Od jednoduchých zábavných her až po výzvy pro starší děti, nabízíme široký výběr her pro různé věkové skupiny. Deskové hry navíc rozvíjejí strategické myšlení, spolupráci a logické uvažování.
Pro nejmenší děti vyrábíme kontrastní kartičky v souladu s Montessori pedagogikou, které pomáhají stimulovat jejich zrakové vnímání. S výraznými barevnými kontrasty podporují rozvoj vizuálních dovedností a pomáhají rozpoznávat tvary a obrazy.
Přineste do života vašich dětí zábavu, učení a rozvoj s našimi výrobky!
Dóza na brouky
Dřevěné šrouby a matky
Box na vkládání čtyřbokého hranolu
Box na vkládání kostky
Box na vkládání úzkého válečku
Klec do ruky s rolničkou
Box na vkládání širokého válečku
Nic se neztratí - šuplík
Kroužky na vodorovném kolíku
Barevné kroužky na 3 kolících
Toys for life - Poznávání abecedy
Střední tác
Malý tác
Články
Slyším tě, a ty zas mě 👂🏼
Sluch je důležitým smyslem, který má a používá miminko ještě před svým narozením. Kdy miminko poprvé slyší maminčin tlukot srdce, kdy rozpozná jají hlas, a proč jsou miminka po narození spokojená při poslechu bílého šumu?
Život není černobílý, ale někdy je to skvělé!
Jeden z našich nejdůležitějších smyslových orgánů jsou oči. Než si jimi ale začneme užívat světa plného barev, musí se náš zrak pořádně vyvinout. Vše začíná již 22. den těhotenství, kdy se začínají tvořit základy očí ještě nenarozeného dítěte. V průběhu dalších týdnů a měsíců dochází k vývoji sítnice, duhovky, čočky, očních komor, víček a slzných žláz, ale ani porodem miminka vývoj jeho zraku zdaleka nekončí! V tomto článku se dozvíte co a jak vidí novorozenec